Inteligentny system pomiarowy

Monitorując poziom CO2, pyły zawieszone, lotne związki organiczne, temperaturę i wilgotność powietrza, hałas, liczbę zakłóceń ciszy, światło, Espirio® zapewnia Ci niezrównane warunki do odpoczynku, nauki i pracy. 

Wyniki pomiarów porównywane są ze standardami środowiskowymi takich organizacji jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) oraz udostępniane w postaci graficznej na urządzeniach mobilnych bądź w przeglądarkach internetowych.

Ponadto Espirio®, korzystając z rozległych baz wiedzy oraz wyników pomiarów parametrów środowiska na zewnątrz, prezentuje zalecenia dotyczące poprawy jakości warunków otaczającego Cię wewnątrz pomieszczeń środowiska.

Korzyści jakie daje Espirio®

Bądź pewien otaczającego cię środowiska niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Wybierz towarzysza podróży służbowej i przyjaciela wakacyjnych przygód.

Znajdź swój przepis na relaks. Po ciężkim dniu zapewnij sobie właściwe warunki do odpoczynku. Sprawdź czy wybrane przez ciebie miejsce jest oazą ciszy i spokoju.

Popraw jakość snu, aby wypoczętym i pełnym energii rozpocząć nowy dzień. Niech zdrowy sen będzie gwarancją dobrego samopoczucia po przebudzeniu.

Zdalnie czy w biurze, pracuj wydajnie w atmosferze sprzyjającej koncentracji. Podejmuj niejednokrotnie trudne, ale trafne decyzje niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania firmy.

W szkole czy w domu, efektywniej wykorzystuj czas poświęcony na naukę. Dostosuj otaczające cię warunki, aby swobodniej przyswajać koleją porcję wiedzy.

Zadbaj o prawidłowy przebieg ciąży i stawianie pierwszych kroków dziecka w nowym otoczeniu. Zapewnij mu dobry start w życiu i beztroskie dzieciństwo.

Funkcjonalności Espirio®

Podgląd danych z aplikacji