Espirio w Lyonie na targach Pollutec

W dniach 10-13 października 2023 przedstawiciele naszej firmy mieli ogromną przyjemność uczestniczenia w międzynarodowych targach ochrony środowiska i zielonej energii Pollutec w Lyonie we Francji.

Poza możliwością zapoznania się z bardzo wieloma naprawdę interesującymi rozwiązaniami, braliśmy udział także w panelu „Polish Green Technology Meet Up”, w trakcie którego prezentowane i omawiane były między innymi rozwiązania z obszaru szeroko rozumianej ochrony środowiska a także np. budownictwa ekologicznego, obejmującego rozwiązania smart home, w tym także automatyki mającej wpływ na jakość środowiska i atmosfery wewnątrz budynków.

Nasz system Espirio idealnie wpisał się zwłaszcza w ten ostatni obszar. Dzięki zaawansowanej możliwości kontroli parametrów takich jak poziom CO2, LZO, pyły zawieszone, barwa i natężenie oświetlenia, wilgotność oraz temperatura powietrza a także rejestracji zakłóceń akustycznych, system Espirio zintegrowany z systemami BMS inteligentnych i tym samym ekologicznych budynków, jest idealnym dla ich użytkowników rozwiązaniem.