Espirio – szwajcarska precyzja i najlepsza technologia nie tylko w zegarkach

System czujników

Espirio jest zbiorem czujników który nie tylko mierzy parametry dla nas oczywiste, ale również rzeczy nieoczywiste i wyciąga ze zbioru informacji takie elementy, które mogą poprawić komfort naszego życia. Co istotne w konstruowaniu systemu Espirio użyliśmy czujników z najwyższej półki jakościowej i cenowej – Szwajcarskiej marki SENSIRION.

Laboratoryjna precyzja pomiarów

Nie ma w Espirio elementów kolokwialnie nazywanych „pochodzenia chińskiego”, czyli tanich rozwiązań używanych w sprzęcie agd takich jak okapy kuchenne czy odkurzacze. System Espirio bazuje na czujnikach stosowane w urządzeniach klasy laboratoryjnej i technikach pomiarowych określanych mianem referencyjnych.

Szwajcarska technologia

Większość czujników w systemie Espirio pochodzi ze Szwajcarii. Po wielu badaniach i testach dostępnych na całym Świecie technologii postawiliśmy właśnie na Szwajcarską markę SENSIRION. Zależało nam na wysokiej jakości danych i precyzji, a Szwajcaria każdemu z nas z taką precyzją się kojarzy, chociażby z uwagi na najlepsze na świecie zegarki. Połączenie tej najwyższej jakości, technologii z rozległymi bazami wiedzy nt. wpływu poszczególnych mierzonych parametrów na nasz komfort i zdrowie, gwarantuje użytkownikowi dostęp do informacji jak powinien zachować się w danej sytuacji oraz jak powinien kształtować lub zmieniać swoje otoczenia aby mógł żyć w dobrej atmosferze.

Sprawdź więcej na: www.espirio.com