Finden Sie Ihr Rezept für Entspannung. Sorgen Sie dafür, dass Sie nach einem anstrengenden Tag die richtigen Bedingungen zur Entspannung vorfinden. Achten Sie darauf, dass der von Ihnen gewählte Ort eine Oase der Ruhe und des Friedens ist.

Sytuacje wywołujące reakcje stresowe napotykają ludzi w rozmaitych sytuacjach życiowych, a przewlekle działający stres przyspiesza proces starzenia się organizmu w konsekwencji skracając nasze życie o kilka lat. Dlatego tak istotne jest, aby dbać o zapewnienie sobie warunków do odpowiedniego odpoczynku.

Współcześni ludzie spędzają ponad 90% czasu w pomieszczeniach zamkniętych, w których panuje specyficzny mikroklimat, dość często odbiegający od optymalnego. Dlatego do zapewnienia sobie warunków do relaksu należy zadbać o jakość powietrza, odpowiednie oświetlenie czy wyciszenie.

Jedną z najczęstszych reakcji na hałas jest reakcja stresowa, która obejmuje szeroki zakres negatywnych uczuć, w tym, niepokój, niezadowolenie czy irytację. Indywidualna reakcja na hałas zależy nie tylko od poziomu narażenia, ale także od czynników kontekstowych, sytuacyjnych i osobistych. Może inicjować fizjologiczne reakcje stresowe, które, jeśli są długotrwałe, mogą wywołać rozwój chorób sercowo-naczyniowych.

Espirio-System® na bieżąco monitoruje zmienne parametry środowiskowe takie jak poziomy zanieczyszczeń powietrza: stężenia dwutlenku węgla (CO2), pyły zawieszone (PM10, PM2.5), lotne związki organiczne (VOC), poziom hałasu, oświetlenie czy wilgotność i temperaturę powietrza. Zadbaj o odpowiednie warunki do wypoczynku, które pozwolą ci się wyciszyć po pełnym stresu dniu!

de_DEGerman